Ulubiona muzyka Polaków

Z najnowszych badań wynika, iż 59% Polaków słucha w takim samym stopniu muzyki polskiej jak i zagranicznej. Króluje pop, disco polo oraz rock. Muzyka jest według wielu naszych rodaków kluczowym czynnikiem dobrej zabawy – łatwo można to sprawdzić na przykład na weselu czy tanecznym evencie.

Biorąc pod uwagę ten fakt nie ma nic dziwnego w tym, że na polskich weselach króluje muzyka disco polo bądź kapela wykonuje covery największych hitów disco z całego świata. Nie ma co ukrywać – to muzyka Polaków,  rytmiczna, skoczna, wesoła, wręcz idealna do tańca.

Czy wyobrażacie sobie wesele w rytmach ciężkiego metalu albo rymowankach hip hopu? Może młodzież bawiłaby się doskonale, ale co z większością ciotek, wujków i innych gości starszego pokolenia. Wybierając zespół należy wziąć pod uwagę nie tylko jego doświadczenie na scenie czy jakość wykonywanych utworów, ale przede wszystkim właśnie repertuar. Od niego bowiem zależy zabawa a przy tanecznych rytmach weselna zabawa gwarantowana jest do białego rana. Zauważmy, że nawet zagorzali przeciwnicy rodzimej piosenki chodnikowej bawią się jak nigdy i królują na parkiecie. Wesele rządzi się swoimi prawami i nowożeńcy powinni wziąć to pod uwagę planując wszelkie aspekty jego organizacji.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *