Nowa jakość reklamy

Reklama zewnętrzna cieszy się uznaniem coraz większej grupy odbiorców, co przekłada się na finalne efekty jej klientów. Fakt ten wiąże się przede wszystkim z coraz to ciekawszymi pomysłami na przekazanie informacji o produkcie jego potencjalnemu nabywcy. O ile billboardy czy neonowe banery nie zwracają już tak bardzo naszej uwagi to jest kilka nowym form outdooru, dzięki którym w tą dziedzinę reklamy wkracza nowa jakość przekazu.

Wspomnieć należy tu o przekaźniku, jakim są ramki do tablic rejestracyjnych. Reklama, jaką oferuje firma Inwen skierowana jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego, do kierowców, pasażerów aut oraz przechodniów.

Chociaż sama powierzchnia ramki jest niewielka to cieszy się ona ogromną popularnością. Korzystają z niej przede wszystkim firmy motoryzacyjne czy developerskie, które swoją grupę docelową odnajdują właśnie w tych, którzy poruszają się po polskich drogach. Na ramce klient zamieścić może dowolne hasło reklamowe, niewielką informację czy logotyp – tyle wystarczy, by zwrócić uwagę i wzbudzić zainteresowanie osób na nią zerkających bowiem jak głoszą najnowsze badania, informacje, na które sami chętnie patrzymy są lepiej utrwalane w naszej głowie aniżeli te, które są nam narzucane.

 

 

 

 

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *