Jaka depilacja jest najlepsza?

Lato to bez wątpienia najprzyjemniejsza z pór roku. To właśnie wtedy możemy cieszyć się noszeniem swobodnych ubrań, które nie co odkrywają nasze ciało. Fakt wysokich temperatur powoduje jednak, że szczególnie Panie z powodów higienicznych, ale i estetycznych powinny zadbać o depilację różnych części ciała.

Kobiety najczęściej depilują nogi, pachy oraz okolice bikini, zdarza się również, że pozbywają się nadmiernego owłosienia z twarzy kiedy pojawia się tak zwany wąsik. W celu usunięcia włosków stosuje się różne metody – najbardziej popularną, ale i wymagającą częstych powtórzeń jest depilacja przy pomocy maszynki do golenia. Jest to sposób najtańszy, ale i najbardziej czasochłonny – włoski szybko odrastają i konieczne jest kolejne wykonanie tejże czynności.

Panie nierzadko wybierają również kremy czy wosk, dzięki którym mogą cieszyć się gładkimi nogami przez dłuższy czas. Te jednak, które chcą pozbyć się na zawsze zbędnego owłosienia i cieszyć się gładkością skóry każdego dnia bez tracenia czasu wybierają zabiegi, jakimi jest depilacja laserem. Chociaż zabiegi te należy powtórzyć około 3-4 razy to bez wątpienia jest to metoda najlepsza bowiem włoski już nigdy nie odrastają tak więc raz wykonane zabiegi powodują całkowite zniszczenie owłosienia. Jak przyznają fachowcy z gabinetu Wasylkowscy, kobiety coraz częściej decydują się na tego rodzaju zabiegi a w rezultacie mogą cieszyć się wolnym czasem, który mogą spożytkować w zupełnie inny sposób, na przykład poświęcając się rodzinie.

 

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *