Porównanie wyciskarek: Kuvings B6000 a Kuvings C9500, którą wybrać?

Trzeba przyznać, że wyciskarki do soków cieszą się coraz to większym zainteresowaniem i powodzeniem wśród miłośników zdrowego żywienia. Jednak głównym pytaniem, jakie należy zadać, dotyczy zmiany urządzenia Kuvings B6000 na jej najnowszy model i dlaczego zmiana ta przypadnie wszystkim fanom marki do gustu?

Porównanie: Wyciskarka Kuvings C9500

Ważne jest, aby mieć na uwadze, że nowy model wyciskarki C9500 to nadal to samo 240-watowe urządzenie o szerokim wlocie na warzywa i owoce, co jej starsza siostra. Tak zaprojektowana wyciskarka skraca czas przygotowania soku, gdyż produkty łatwo znajdują się w jej wnętrzu i zdecydowanie szybciej powstaje pełnowartościowy sok. Model B6000 otrzymał odświeżoną szatę wizualną, dlatego wydaje się nowocześniejszym urządzeniem i bardziej smukłym. Niektórym mogłoby się wydawać, że nie wprowadzono zbyt wielu istotnych zmian, jednak jest to jedynie błędne założenie. Zmiany będą widoczne, gdy rozpoczniemy wyciskanie soku.

Jak wygląda specyfikacja wyciskarek Kuvings?

Dla osób, które nie znają marki, warto przypomnieć, że są to wyciskarki jednoślimakowe, które posiadają duży otwór na owoce i warzywa. Dzięki temu konsumenci i użytkownicy urządzenia nie muszą, kroić produktów w małą kostkę, aby umieścić je w wyciskarce. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas, w którym przygotowujemy sok, staje się szybszy, a samo jego przygotowanie przyjemniejsze i prostsze.

Dlaczego warto wybrać Kuvings B6000?

Przyglądając się zaletom wyciskarki jednoślimakowe Kuvings B6000, warto wspomnieć o takich czynnikach, jak:

  • ślimak wykonany z tworzywa ULTEM, który idealnie rozgniata produkty, wydobywając z nich maksymalną ilość soku,
  • duży otwór wsadowy, do którego możemy umieścić średniej wielkości jabłko, czy pomarańcza,
  • wyciskarka wykorzystuje technologię – 60 obrotów na minutę, dzięki czemu mamy do czynienia z ograniczonym procesem utleniania soku, dlatego uzyskujemy sok wysokiej jakości,
  • cicha praca silnika, jest to jedno z cichszych urządzeń na rynku,
  • wydajny silnik o dużej mocy i wydajności 240W,
  • urządzenie jest kompaktowe i nie zajmuje wiele miejsca,
  • w komplecie dołączone są akcesoria, które ułatwiają czyszczenie wyciskarki,
  • dziesięcioletni okres gwarancyjny.

Porównanie wyciskarki Kuvings B6000 z C95000

Należy pamiętać, że obydwa urządzenie mają mocny i bardzo wydajny silnik, którego obsługa jest prosta w działaniu, szybka w czyszczeniu i cicha w użytkowaniu. Oba modele dość znacznie różnią się wizualnie. C9500 jest smuklejsza i jej styl pasuje do nowoczesnych kuchni. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wyciskarka C9500 pracuje lepiej, nie tylko dzięki niezawodnemu silnikowi o mocny 240W. Ślimak zamontowany w wyciskarce jest o wiele lżejszy a brak gumowej zatyczki, która nie wpływa już na ilość owocowej lub warzywnej pulpy, która dostaje się do soku, jest innowacyjnym rozwiązaniem.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *