Najmodniejsze fryzury okolicznościowe

Chociaż od lat panuje moda na koki to trzeba zaznaczyć, że w każdym sezonie obowiązują również trendy dotyczące innych upięć na uroczyste wydarzenia.

W tym sezonie z całą pewnością fryzury okolicznościowe mają być skromne. Nie dziwi nawet fakt, iż do balowej sukni włosy będą gładkie i rozpuszczone – jednak zawsze muszą być dokładnie rozczesane i lśniące.

Jak przyznają styliści z salontuiteraz coraz więcej kobiet decyduje się na włosy rozpuszczone. Najczęściej jednak głowę zdobią delikatne fale dające wrażenie niedbałej fryzury. Jeśli i my chcemy na weselu cieszyć się modną fryzurą postawmy na przedziałek pośrodku głowy bądź z boku, raczej pozbądźmy się grzywki, która po kilku godzinach szalonej zabawy może nie wyglądać estetycznie.

Warto podkreślić, że fryzury okolicznościowe, jakie proponuje fryzjer w Warszawie nierzadko ozdobione są dodatkami. Sam kok może być prostym uczesaniem jednak świetną dekoracją okazują się być spinki czy sztuczne kwiaty. Na odrobinę szaleństwa możemy sobie również pozwolić podczas karnawału – wtedy na włosach gości najczęściej brokat.

Pamiętajmy jednak, by nie przesadzić. Jeśli decydujemy się na prostą fryzurę wtedy dobierzmy delikatną ozdobę natomiast burza loków nie będzie jej potrzebowała wcale. Nie zapominajmy również dobierać fryzury do stroju, w jakim wystąpimy bowiem całość musi być zgrana.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *