Co to jest trwała move-up?

Jeśli myślisz, że zabieg fryzjerski, jakim jest trwała powoduje tylko skręt włosów to jesteś w dużym błędzie. Dzięki innowacyjnej metodzie możesz przy tej technice zyskać na przykład zupełnie proste włosy.

Coraz większą popularność zyskuje w ostatnich czasach trwała move-up. To zabieg z wykorzystaniem specjalnego płynu, dzięki któremu uzyskujemy fale dowolnych rozmiarów – mocne skręty bądź delikatne falowanie a nawet prostowanie włosów. Największą zaletą tego rodzaju zabiegu jest jednak fakt, iż włosy są nie co podniesione u nasady, dzięki czemu uzyskuje się efekt ich puszystości.

Zabieg trwałej move-up zalecany jest szczególnie dla kobiet, które borykają się z cienkimi włosami i ich małą ilością. To świetne rozwiązanie także dla pań, których włosy mają tendencję do przetłuszczania.

Jak przyznaje dobry fryzjer warszawa, który na co dzień pracuje w salontuteraz.pl, trwała tego rodzaju nie niszczy włosów ani ich nie osłabia, w przeciwieństwie niestety do tradycyjnej formy tego zabiegu.

Jaki efekt można uzyskać wykonując tenże zabieg pielęgnacyjny? Przede wszystkim warto stosować go na włosach wycieniowanych oraz półdługich. Włosy będą w należytym stanie przez okres mniej więcej dwóch tygodni a po tym czasie należałoby zabieg powtórzyć.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *