Ciekawe upięcia na wesele

Moda weselna z całą pewnością rządzi się swoimi prawami. Tak uroczyste wydarzenia organizowane są nierzadko z wielką pompą, co zobowiązuje zarówno nowożeńców jak i gości do odpowiedniego wyglądu.

O ile mężczyźni nie mają z tym problemu bowiem wystarczy odświeżony garnitur i czyta koszula to panie w tym aspekcie mają o wiele gorzej.

Wytworna suknia, odpowiedni makijaż i manicure a na dodatek fryzura, która przecież jest dopełnieniem całości wyglądu – te wszystkie elementy dobierane są z ogromną precyzją i wyczuciem stylu.

Od wielu już lat na salach weselnych królują koki – upinają je zarówno panny młode jak i kobiety, które biorą udział w tej wielkiej fecie jako gość. W tym zakresie istnieje dowolne szaleństwo, koki mogą być delikatne i skromne jak również większe, bardziej natapirowane i krzykliwe – dobry fryzjer w Warszawie nie będzie miał problemu, żeby nie tylko stworzyć tego typu fryzurę, ale również dopasować ją do stroju czy rysów twarzy swojej klientki.

Co ciekawe, jak przyznają eksperci coraz więcej pań decyduje się na włosy rozpuszczone, klasyczne – oczywiście do salonu fryzjerskiego udają się wtedy na delikatne wymodelowanie, podkręcenie czy wyprostowanie.

Trzeba przyznać, że w modzie weselnej zaczyna pojawiać się klasyka i elegancja a szalone cekiny i pióra zastępują gładkie kreacji i stonowane makijaże. Przecież w sumie chodzi o to, by świetnie się bawić a nie ciągle uważać na elementy dekoracyjne naszego wyglądu, które zresztą po kilku godzinach tańców mogą już nie prezentować się tak okazale.

 

 

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *