Na czym polega manicure biologiczny?

Dłonie są naszą wizytówką dlatego bez wątpienia należy dbać o ich nieskazitelny wygląd. Zabiegi pielęgnacyjne możemy wykonywać samodzielnie w domu bądź korzystać z wyspecjalizowanych salonów kosmetycznych, w których wyszkolone kosmetyczki przeprowadzą najlepsze dla nas zabiegi.

Na rynku usług kosmetycznych istnieje wiele różnorodnych zabiegów, które wpływają na stan naszych dłoni i paznokci. Warto wybierać te, które nie tylko sprawią, że właśnie ta część naszego ciała będzie wyglądała pięknie, ale przede wszystkim będzie odżywiona.

O ile w przypadku samych dłoni najczęściej wystarczy wklepać codziennie rano krem nawilżający bądź raz w miesiącu wykonać maskę parafinową – na tego rodzaju pielęgnację można udać się na przykład do salontuiteraz.pl to biorąc pod uwagę paznokcie, trzeba im poświęcić dużo więcej czasu.

O paznokcie dbają głównie kobiety chociaż trzeba zauważyć, że klientami salonów kosmetycznych są coraz częściej mężczyźni. Flagowym zabiegiem, który jest najczęściej wykonywany przez specjalistki jest manicure biologiczny. Ten wybierają zwykle osoby, które chcą zadbać o stan paznokci bez wykorzystania sztucznych substancji. Skórki paznokci zostają usuwane tylko i wyłącznie drewnianym patyczkiem, jeśli są twarde stosuje się organiczny krem zmiękczający. Na całe paznokcie nakłada się także oleistą odżywkę nawilżającą, która również wzmacnia płytkę.

Chcąc zadbać w ten sposób o paznokcie warto udać się na manicure na Kabatach – profesjonalnie wykonany zabieg docenimy już po kilku minutach od jego wykonania i będziemy cieszyć się wypielęgnowanymi dłońmi przez długie tygodnie, aż do kolejnej wizyty w zaprzyjaźnionym salonie kosmetycznym.

 

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *