Badanie USG w Warszawie – kiedy warto je wykonać?

Ultrasonografia to szczególna dziedzina diagnostyki medycznej. Jeśli boli cię brzuch, a nie jesteś w stanie dokładnie sprecyzować jego źródła, konieczne będzie wykonanie USG jamy brzusznej. Warszawa to miasto, w którym znajduje się przychodnia Krajmed – przeprowadzamy zaawansowane badania ultrasonografem, zarówno tkanek miękkich, jak i stawów, a w trakcie badania ultrasonograficznego jamy brzusznej poddajemy analizie wszystkie narządy, cały układ naczyniowy oraz znaczną część przewodu pokarmowego. Dzięki wnikliwie przeprowadzonemu usg, wielu pacjentom udaje się postawić pełną diagnozę, bez konieczności wykonywania specjalistycznych badań diagnostycznych.

Specjalizujemy się także w Usg piersiWarszawa coraz większy nacisk kładzie na profilaktykę chorób nowotworowych u kobiet, a owiane dawniej aurą trudnej dostępności badanie ultrasonografem, dziś stanowi podstawę diagnostyki. Nowoczesny sprzęt kliniczny, jaki stosujemy w Krajmed, zapewnia precyzyjny obraz tkanek i gruczołów piersiowych.

Na badania w naszym gabinecie zgłaszają się pacjentki w różnym przedziale wiekowym, kierujące się zarówno względami profilaktycznymi, jak i koniecznością postawienia trafnej diagnozy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *