Sposoby na rozdwojone końcówki

Rozdwojone końcówki to problem wielu z nas. Pojawiają się z wyniku złego cięcia włosów, farbowania bądź urazów mechanicznych – najczęściej włosy do ramion ulegają tego rodzaju zniszczeniu.

Niestety, chociaż na rynku kosmetycznym oferowanych jest szereg szamponów i odżywek, które mają leczyć nasze włosy to trzeba przyznać, że działają one jedynie doraźnie. W praktyce oznacza to, iż końcówki rzeczywiście są wygładzone i proste, ale to tylko efekt kosmetyku. W rzeczywistości rozdwojeń po prostu nie widać jednak nadal są one obecne – nie da się przy jednokrotnym zabiegu kosmetycznym scalić łuski włosa.

Jedyną i skuteczną metodą na walkę z rozdwojonymi końcówkami jest wizyta w salonie fryzjerskim. Tylko dobry fryzjer Ursynów potrafi pozbyć się problemu – zwyczajnie należy podciąć włosy jednak trzeba to robić profesjonalnie, przy użyciu najlepszego sprzętu i maksymalnie ostrych nożyczek.

Jak potwierdzają fryzjerzy z salontuiteraz.pl to właśnie odpowiednie cięcie może zarówno uzdrowić jak i pogorszyć stan naszych włosów. I nie chodzi tu tylko o dobry wybór nożyczek, ale też technikę strzyżenia. Właśnie dlatego najlepsi fryzjerzy stale się doszkalają na różnego rodzaju fachowych kursach.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *