Najmodniejsze nakrycia głowy — moda 2022 dla dzieci

Nakrycie głowy jest niezbędnym elementem dziecięcej szafy. Pełni ono bardzo praktyczną rolę. Ale czy tylko praktyczną?

Nakrycia głowy to idealne wykończenie każdej stylizacji. Założenie tego rodzaju dodatku może zupełnie odmienić klimat stroju dziecka. W tym artykule dowiesz się, jakie trendy będą obecne tego lata.

Kapelusz

Kapelusze wracają do gry! To element garderoby zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Idealnie zasłania zarówno oczy jak i kark dziecka, chroniąc przed poparzeniem słonecznym. Pasuje do każdej stylizacji.

Czapka na lato

Czapka z daszkiem, zwana też baseballówką, rewelacyjnie chroni dziecko przed słońcem. Niezależnie czy to plaża, czy boisko, czapka na głowie musi być!

Chustka

W ofercie wielu sklepów z odzieżą dziecięcą znajdziecie również kolorowe bawełniane chustki na głowę, które świetnie sprawdzą się w bardzo ciepłe lub wietrzne dni.

Modne printy i materiały

KWIATY — Bardzo modnym wiosennym printem są kwiaty. Ten wzór wykorzystywany jest głównie przy projektowaniu dodatków odzieżowych dla dziewczynek, niezależnie od wieku.

JEANS — kolor jeansowy jest ponadczasowy i bardzo uniwersalny. Często łączony z innymi kolorami-daje zawsze pożądany efekt.

PASKI — kolejny wiosenny klasyk.

Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Chętnie wychodzą na podwórko w placówkach edukacyjnych. Dlatego odprowadzając dziecko do szkoły czy przedszkola, pamiętaj, żeby miało ze sobą nakrycie głowy.

Będąc z dzieckiem na wakacjach, czapka czy kapelusz powinny być na dziecięcej głowie cały czas. Udar słoneczny jest bardzo niebezpieczny, zwłaszcza dla delikatnego organizmu dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *